مقالات

اجاره سوئیت در زنجان

معرفی استان

استان زنجان در شمال غرب کشور واقع شده که دارای آب و هوای سرد کوهستانی ‌است. این استان شاهراه اتصال غرب و شمال غرب به مرکز کشور می‌باشد که ازین لحاظ حائز موقعیت ویژه ای است. ۲۱ شهر و بخش جمعیتی حدود یک میلیون نفر را تشکیل میدهند.

آثار تاریخی

از جمله بناهای تاریخی و مناطق دیدنی آن میتوان به گنبد سلطانیه، عمارت ذوالفقاری، کاروانسرا سنگی، ، غار کتله خور و … اشاره کرد.

گنبد سلطانیه

اجاره سوئیت در زنجان

 

در سده هفتم هجری به دستور سلطان محمد خدابنده بنا شد. این بنا بزرگترین گنبد آجری جهان به شمار میرود. در فاصله 35 کیلومتری مرکز استان و در شهرستان سلطانیه واقع شده است. چمنزار اطراف این گنبد زیبایی آن را دو چندان کرده است. در سال 1384در فهرست جهانی یونسکو ثبت شد.

غار کتله خور :

این غار در فاصله 150 کیلومتری زنجان و در نزدیکی شهر گرماب واقع شده است. کارشناسان شکل گیری این غار را به 120 میلیون سال قبل و دوران ژوراسیک نسبت میدهند. این غار از سه طبقه تشکیل شده است. غار کتله‌خور از نظر زیبایی، کیفیت قندیل‌ها و تعداد طبقات، اولین غار آهکی جهان به شمار میرود.

فرهنگ

زبان غالب مردم در این استان، زبان آذری است. سوغاتی معروف زنجان نیز چاقو است. که ریشه در کارگاه های اسلحه سازی دوران سلجوقیان دارد . ملیله دوزی، معرق کاری، ظروف مسی و چاروق دوزی‌ از جمله زمینه هایی است که هنرمندان در این استان آثار چشم نوازی را خلق می‌کنند.

اجاره سوئیت در زنجان

اگر قصد مسافرت به این استان را دارید ، سری به سایت ما بزنید. وب سایت زنجان سوئیت بر آن است که اسکان شما را به بهترین نحو ممکن سازماندهی نماید. سوئیت ها ، آپارتمان های مبله و منزل های مبله اجاره ای متنوعی را معرفی کرده ایم تا پذیرای شما مهمانان عزیز باشد. اگر به مشاوره نیاز دارید ، همین الان با شماره معرفی شده در سایت تماس حاصل کنید. تا همکاران ما در زمینه اجاره سوئیت در زنجان ، اجاره آپارتمان مبله در زنجان و اجاره منزل مبله در زنجان به شما مشاوره رایگان ارائه دهند.

برای مشاهده سوئیت ها کلیک کنید.

 

2/5 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت در زنجان
اجاره سوئیت در زنجان